اطلاعیه مهم درباره کنگره مجازی انجمن اورولوژی ایران

همکاران گرامی
با توجه به اینکه برای اولین بار کنگره اورولوژی به صورت کاملا مجازی برگزار می شود، مواردی درباره نحوه ثبت نام و اخذ امتیاز بازآموزی این کنگره وجود دارد که اطلاع از آنها بسیار ضروری است. لطفا برای اطلاع بیشتر از این جزئیات به فایل ویدیویی ضمیمه مراجعه فرمایید.

انجمن اورولوژی ایران

2 نظر

 • مدیریت انجمن ارولوژی
  رحیم توکل نیا

  سلام و عرض ادب
  ظاهرا برای گرفتن امتیاز شرکت در آزمون و جواب صحیح به ۷۰٪ سوالات الزامی است. لطفا در تهیه سوالات و توجه به بیماریها و شرایط شایع ( بجای سندرمها و بیماریها و آزمایشات تحقیقاتی و غیر قابل دسترس و … که در سوالات مربوط به وبینار تومورها در تاریخ ۲۳ مرداد دیدم) توجه شود.
  متشکرم

 • مدیریت انجمن ارولوژی
  bahram khanedan

  با سلام وعرض ادب.با تشکر از زحمات اساتید و سروران گرامی در برگزاری وبینار اخیر لازم میدانم جهت بهبود جلسات آتی مواردی را بصورت انتقاد یا گلایه خدمتتان عرض نمایم.
  1-کیفیت صدا وتصویر در بسیاری از جلسات قابل استفاده نبود در حالیکه سوالات طرح شده بسیار دشوار و گیج کننده و خارج از بحث سخنران محترم برنامه بود و این باعث سردرگمی واتلاف وقت همکاران در کتاب و اینترنت شد و به دور از جنبه کاربردی و بالینی بود
  2-در چند مورد لینک برنامه ها قطع بود در حالیکه آزمون این جلسات اجرا شد.با توجه به نیاز همه همکاران به امتیاز باز آموزی از مسولین محترم انجمن استدعا دارم نسبت به برگزاری بیشتر جلسات بازآموزی با تسهیلات بیشتر اقدام نمایند..ارادتمند دکتر بهرام خانه دان .

 • نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *